Kodėl WordPress yra geriau už paprastą programavimą?

keyboard-886462_1920

Niekam tikriausiai, kad nekyla nei menkiausių abejonių, kalbant apie tai, kad bet kurie internetiniai projektai yra kuriami, pasitelkus atitinkamas programavimo sistemas, kurias tinkamai pritaikius galima gauti norimus padarinius. Kitaip tariant, programavimas yra būtinas, kuriant svetainę – tiesa, esą tam tikros TVS sistemos, jeigu būtų galima taip pasakyti, kurios veikia tuo principu, kad yra pateikiamos, kaip bendrasis programavimo rinkinys ir individualiai nebereikia nei kiek skirti dėmesio šiems padariniams įkurdinti. Kitaip tariant, tai esą jau, kaip ir sukurtos sistemos, kurios reikalauja paprasiausčio idiegimo ir norimi padariniai bus įgyvendinti.

Siek tiek off topic. Tikrai? Like rimtai? Kur ritasi sis pasaulis?

Gerai. Atgal prie reikalu. Vien dėl to yra ganėtianai dažnai teigiama, kad WordPress, kaip TVS programa, esą kur kas naudingiau, nei paprastasis programavimas. Iš tiesų, kaip ir tikriausiai jau galėjote numatyti, būtent šiandienos turinyje ir norėtume paaiškinti, kaip gi galėtų būti iš tiesų. Kitaip tariant, sieksime pasigilinti, ar tikrai naudoti jau sukurtas TVS programas yra naudingiau, nei viską pradėti nuo pradžių ir tokiu būdu gaišti asmeninį laiką. Nuoširdžiai viliamės, kad šiandienos turiniu sugebėsime tinkamai pateikti mintis piliečiams ir tokiu būdu sukurti jiems teigiamą įspūdį, pateikiant išvadas.

Kaip ir būtų galima pradėti nuo tos minties, kad kai kuriais atvejais TVS programos jau yra naudingesnės, nei elementarusis programavimas. Kad ir kaip ten bebūtų, visų pirma iš viso reikėtų išsiaiškinti, ką gi norima pasakyti, kalbant apie programavimo pagrindus, kadangi natūralu, kad šie padariniai gali būti padariniams nelygūs, tiesa? Turima omenyje tai, kad programavimo taikymas ir naudojami lygiai tikrai gali skirtis, todėl taip teigti esą pakankamai neteisinga. Kad ir kaip ten bebūtų, visa esmė yra tame, kad TVS, kaip pavyzdžiui WordPress, natūraliai taupo jūsų asmeninį laiką, kadangi pačiais pradmenimis jums jaudintis jau nebereikia – vis dėlto, jeigu viena, ar daugiau, sąlyga jūsų netenkina visiškai, jaudintis dėl to tikrai nereikėtų, kadangi programuojant galima pakoreguoti esamus padarinius ir šiuos pasidaryti taip, kad jums būtų priimtina.

Be viso to, suvokiant tai, kad WordPress, kaip TVS sistema, yra visiškai nemokamas, būtų ganėtinai sudėtinga rasti priežasčių, kodėl gi reikėtų mokėti už programavimo paslaugas, ypač tuo atveju, jeigu šių suteikiama nauda netgi bus mažiau vertinga, tiesa? Elkitės racionaliai, o juo labiau priimkite tokio pobūdžio sprendimus. Tikimės, kad buvome naudingi, o be viso to ir paviešinome realiąją TVS programų – sistemų teikiamą naudą.